USŁUGI

  • MAKIJAŻ  – cena 200 zł

Usługa makijażu jest wykonywana stacjonarnie w naszym salonie ulica Świętoduska 10/5 Lublin.

Możemy również dojechać do klienta.

Zapraszamy do kontaktu  787178178

 

  • REKLAMA NA NASZYCH SOCIAL MEDIACH

Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, jak i profile indywidualne.

 

  • WYNAJEM SALI

Jeśli potrzebujesz sali w Lublinie to serdecznie zapraszamy.

Możesz wynająć całą salę wizażową lub stanowisko.

Stanowisko – 30 zł/h

Cała sala 90 zł/h

 

  • LEKCJA MAKIJAŻU          2 h    450 ZŁ  – tryb indywidualny

Indywidualna lekcja makijażu przeznaczona dla każdej kobiety, w każdym wieku. Czy pragniesz nauczyć się tuszować mankamenty swojej urody i eksponować walory twarzy, tak aby zwiększyć pewność siebie i poprawić samopoczucie? Nie zwlekaj, umów się jeszcze dzisiaj. Nauczysz się wykonywać makijaż krok po kroku dostosowany do Twoich rysów twarzy, budowy okaoraz dobierać kosmetyki do potrzeb swojej skóry tak, aby ją dobrze pielęgnować. Dzięki uzyskanej wiedzy merytorycznej oraz nabytych  praktycznych umiejętności już nigdy nie wydasz pieniędzy na zbędny kosmetyk, którego nie powinnaś lub nie umiesz stosować.

 

  •  STYLIZACJA    ŚLUBNA        2 SPOTKANIA     łącznie 8h (2+6)             1200 ZŁ

Jeżeli jesteś przed najważniejszym dniem w swoim życiu, czyli ślubem 🙂 Nawet jeżeli nie jest to Twój pierwszy ślub, my dołożymy wszelkich starań żeby była to Twoja  ostatnia i najlepsza stylizacja ślubna. Totalnie indywidualnie nastawienie na Twoje potrzeby.  Zainwestuj w stworzenie swojego wymarzonego looku, zanim jeszcze wybierzesz się na zakupy.

Pierwsze spotkanie z nami to około dwie godziny, poświęcamy ten czas na poznanie Twoich upodobań, konceptu całego ślubu, analizę sylwetki, wybranie kolorystyki, rozmowę na temat dodatków ślubnych, włosów-kolor, stylizacja, o odpowiednim makijażu, poruszamy też kwestie świadków i ich ogólnej stylizacji. Ustalamy też budżet na całą stylizację, łącznie z butami i kwiatami .

Dzięki tym informacjom możemy się przygotować i na kolejny spotkaniu- poprzedzonym komunikacją mailową- ruszamy do wybranych sklepów na wizualizację i konkretne przymiarki. Takie spotkanie pozwoli Ci stworzyć i wybrać kreację Twoich marzeń.

Tworzymy kompletne stylizacje od wyboru butów , przez suknię aż po bukiet ślubny

 

  • ANALIZA KOLORYSTYCZNA – ZABAWA KOLOREM – COACHING WIZERUNKOWY

NIE TYLKO DLA KOBIET – cena 960 zł; 6h;

Pomożemy, doradzimy i nauczymy zestawiania odpowiednich kolorów i fasonów dla Twojej sylwetki oraz potrzeb. Pokierujemy Cię w jaki sposób stać się bardziej atrakcyjnym dla otoczenia, jak stworzyć swój własny styl. Zrozumiesz jak patrzy na Ciebie płeć przeciwna i jak z tego skorzystać 🙂  Jak każde nasze szkolenie, to również nie jest standardowe i nudne, nie będziemy Cię szufladkować, chcemy otworzyć Twoją głowę i zaszczepić świadomość kolorystyczną .