O NAS

Założycielki portalu MUA.pl, którego zadaniem jest zrzeszanie, inspirowanie i edukowanie wizażystek z całej Polski, tak aby prężnie działały i zarabiały coraz większe pieniądze.

Twórczynie pierwszej w Polsce konferencji biznesowej dla branży wizażowej MAKEUP BUSINESS, która pokazała między innym jakie są możliwości zarobkowe, jakie trzeba mieć predyspozycje do wykonywania zawodu, czy i jakie założeni powinna mieć osoba chcąca prowadzić własny biznes. Konferencja położył mocny nacisk na  istotność prowadzenia social mediów- na których dziewczyny bazują. Wiedzą  w jaki sposób je prowadzić  żeby były dodatkową a czasami nawet główną reklamą naszego biznesu. Dokładnie wiedzą  w jaki sposób  rozwinąć media społecznościowe, żeby były dodatkowym  źródłem dochodu- czego uczą na swoich szkoleniach.

Wizjonerki. Widzą w każdym potencjał do prowadzenia świetnie prosperującego biznesu.

W mentoringu cechuje je indywidualne podejście do klienta. Dokładnie wiedzą na czym trzeba pracować, żeby zaistnieć  w sieci i odnieść sukces w dzisiejszych czasach. Indywidualne podejście do klienta

Ich misja to łączenie, wspieranie, inspirowanie innych. Uświadamianie jak zacząć zarabiać, bądź jak zarabiać jeszcze więcej.

Działają bardzo dynamicznie, zawsze profesjonalne, ciągle się uczą i poszerzają swoją wiedze głównie z zakresu samorozwoju.

Wiara  w pomyślną realizację i sukces są dla nich gwarancją powodzenia, a także świetnym motywatorem do działania.

Dla relaksu dziewczyny trenują  Kickboxing.

Ich główne cechy to: dynamika, profesjonalizm, pozytywna energia.