KSIĄŻKA

Książka MAKEUP BUSINESS część II przedsprzedaż

Uprzejmie informujemy, że rusza przedsprzedaż książki Makeup Business vol.2
Nie czekaj. Ilość egzemplarzy jest limitowana. Tylko w przedsprzedaży książka jest w promocyjnej cenie 34,90zł za sztukę plus przesyłka.
Potrzebujemy sprzedać 200 egzemplarzy, aby wydać książkę. I dokładnie tak jak rok temu książka zostanie wysłana do Ciebie w kwietniu. Liczymy na Ciebie.
Nic nie tracisz, wszystko zyskujesz.

UWAGA!!!! GDY MASZ PROBLEM Z PŁATNOŚCIĄ DOTpay

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI POZA SYSTEMEM.

Wpłać kwotę 54,80 zł na konto Mbank MUA.PL  54 1140 2004 0000 3302 7496 5726

W tytule przelewu podaj wszystkie dane: imię i nazwisko osoby, dla której jest książka, adresata wysyłki, oraz  adres wysyłki.

Książka MAKEUP BUSINESS część I

Uprzejmie informujemy, że książka została wydana i wydrukowana w ilości 1000 sztuk. 
W marcu 2019 roku wysłaliśmy do Was ostatni egzemplarz Makeup Business. Dziękujemy za zaufanie.  Dodruku- tak komunikowałyśmy to na naszych social mediach – nie będzie. 
Pamiętaj, że jeśli jesteś właścicielem części I to posiadasz jeden z tysiąca egzemplarzy na całą Polskę. 
Gratulujemy! 
 
 

Opis produktu:

Książka Makeup Business jest uwieńczeniem a nawet rozszerzeniem wiedzy pozyskanej z pierwszej edycji Konferencji Makeup business. Swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym na konferencji podzielili się z nami : Paulina Smaszcz – Kurzajewska, Maryna Molenda, Izabela Szelągowska, Jessica Mercedes, Macadamian Girl, Macedonnio Bezzera, Kinga Szewczyk, Marcin Szczepaniak, Harry Jefferson, Sylwia Shiffman, Ola Nowak, Ewa Gil, Magdalena Pieczonka, Maxineczka, Katosu, Żaneta Stanisławska.
Książka ta, to biblia wiedzy zbudowana na doświadczeniu znanych i cenionych przez nas osób. To gotowe rady dla współczesnych przedsiębiorców w branży beauty.  Absolutnie obowiązkowa, prestiżowa i mega ważna pozycja dla każdego.