PRELEGENCI 2018

Ewa Grzelakowska Kostoglu

w sieci znana jako Red Lipstick Monster, jest niekwestionowaną królową polskiego YouTuba. Prowadzi kanał makijażowy, który na bieżąco śledzi ponad milion internautów. Tyle samo obserwujących ma na swoim koncie na Instagramie, gdzie inspiruje swoich odbiorców i zmienia sposób postrzegania piękna. Jest autorką 3 bestsellerowych książek: Tajniki Makijażu, Tajniki DIY oraz Tajniki Paznokci. Według najnowszej analizy rynku youtuberów przygotowanej przez Press Service Monitoring Mediów Red Lipstick Monster może pochwalić się również największym ekwiwalentem reklamowym, który wynosi 17 milionów złotych. Makijaż to dla Ewy narzędzie artystycznej ekspresji. Nie boi się nim bawić, tworzyć coś z niczego, testować i rozpracowywać każdy kosmetyk, który wpadnie w jej ręce. W tym właśnie tkwi jej sukces – prawdziwą pasję przełożyła na dobrze działający biznes, który niedługo rozszerzy się o jej własną markę.

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, trener autoprezentacji i rozwoju osobistego.
Od ponad 15 lat szkoli indywidualnie członków zarządów oraz top menedżerów, polityków i specjalistów medycznych, przedsiębiorców i właścicieli firm oraz przedstawicieli sprzedaży i biznesów indywidualnych. Na polskim rynku pracuje w dużych korporacjach od 23 lat pełniąc stanowisko top menedżera public relations budując międzynarodowe projekty strategiczne. Obecnie pracuje jako Dyrektor PR i Komunikacji platformy nc+, zarządzając zespołem public relations i prowadząc strategicznie działania agencji socialmediowej oraz agencji PR.
Doktorantka Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS na Wydziale Socjologii w grupie badawczej prof. hab. Izabeli Grabowskiej. Absolwentka polonistyki, perfekcyjnie władająca językiem angielskim oraz niemieckim.
Pracowała jako prezenterka w TVP1 oraz TVP2, prowadziła poranny show PYTANIE NA ŚNIADANIE, realizowała programy i prowadziła relację w WIZJI SPORT, program parentingowy w TVN STYLE oraz zdrowotny w WP.pl. Posiada ogromne doświadczenie sceniczne jako konferansjer i prezenter prowadząc imprezy zamknięte i plenerowe dla małych kameralnych grup i kilkunastotysięcznej publiczności.
Nienaganna w swoim zachowaniu, z ogromnym poczuciem humoru, klasą i inteligencją emocjonalną jest uznana za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce łączącą biznes z obecnością medialną.

Marta Parciak ZMALOWANA

Makijażysta i Fotograf. Jako makijażystka pracuje od 2008. Wieloletnie doświadczenie z klientami oraz praca przy różnych projektach, jak również liczne szkolenia i konkursy pozwoliły jej uzyskać tytuł MAKE-UP ARTIST.
Od 2010 roku zajmuje się również fotografią profesjonalną, jest to Marty druga pasja i wielka miłość.
Od 2010 roku jestem Vlogerem i prowadzi kanał kosmetyczno – urodowy ” Zmalowana „
www.youtube.com/zmalowana
W 2013 roku , jako pierwszy w Polsce samouk uzyskała tytuł Vice Mistrza Polski Makijażu BEAUTY FORUM POLSKA ” The Exotic World of India ” .
W 2015 roku obroniła tytuł i po raz kolejny zdobyła Srebro na Mistrzostwach Polski w tematyce ” LATA 20′ „.
2016 Roku uzyskała tytuł MISTRZA POLSKI W MAKIJAŻU PROFESJONALNYM oraz tytuł VICE MISTRZA ŚWIATA W MAKIJAŻU PROFESJONALNYM W MONAHIUM.
Specjalizuje się w sesjach zdjęciowych typu BEAUTY, GLAMOUR, MAKEUP EDYTORIAL.
Od 2013 roku jej prace są publikowane na łamach wielu kobiecych i branżowych magazynów m.in
MAKEUP TRENDY MAGAZINE, MAGAZYN SKARB, SHAPE, GLAMOUR, BEGLOSSY MAGAZINE, ect.
W 2013 roku prowadziła cykl w telewizji śniadaniowej DZIEŃ DOBRY TVN, jako ekspert makijażu, porady krok po kroku.
2014 roku Ambasadorka Benefit Cosmetics San Francisco. Odbyła szkolenie w Stanach Zjednoczonych San Francisco pod okiem m.in Lisa Eldrige , Zing ect.
Dotychczasowe współprace z wiodącymi markami kosmetycznymi :
Dr. Irena ERIS, Benefit Cosmetics, Sephora, Douglas, Melkior Profesional , Kryolan, Mac Cosmetics, BeGlossy, Too Faced, Nanshy, Skarb Rossman, Rimmel London, Artdeco, Laura Mercier itp.

Monika Misiak-Tabaczyńska

Dyrektor i trener Akademii Wizażystki „Maestro”. Organizuje i nadzoruje eventy w branży beauty. Prowadzi szkolenia i kursy z zakresu makijażu i stylizacji dla zawodowców. Współpracuje również z klientami indywidualnym np. Indywidualne kreowanie wizerunku.
Ciepła i zawsze pomocna. Cechuje ją ogromna empatia i wiara w ludzi, a w tym wszystkim jest wulkanem energii oraz świetnych pomysłów. Profesjonalna w każdym działaniu.

Olaf Tabaczyński

Trener, praktyk, twórca międzynarodowego programu z zakresu make-up, wizażu i stylizacji
Mistrz Świata Makijażu Profesjonalnego – Messe Dusseldorf, Niemcy
Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji
Mistrz (posiadacz dyplomu mistrzowskiego) w zawodzie wizażysta/stylista. Juror Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i polskich eliminacji do Mistrzostw Świata. Popularyzator profesjonalnych technik pracy w zakresie makijażu, stylizacji i kreowania wizerunku. Dyrektor artystyczny Akademii Wizażystki Maestro od 1996 roku. Specjalizuje się w technikach doboru koloru włosów podczas koloryzacji oraz technikach doboru fryzur według stylistycznych metod.
Twórca autorskiego programu dotyczącego stylistycznych technik doboru opraw okularowych.

Zdobywca wielu nagród:
2000 – Grand Prix Wielkopolski 2000 w kategorii wizerunku i wizażystyki przyznane przez Ośrodek Promocji Gospodarczej „Wielkopolska“ Unii Wielkopolan
2015 – Polski Kreator Wizażu przyznany przez Polską Akademię Mody
2016 – Polski Kreator Wizażu przyznany przez Polską Akademię Mody

Ewelina Zych

Wizażystka i fotograf z wieloletnim doświadczeniem, dwukrotna 2-ga vice mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym podczas targów Beauty Forum w Warszawie, dwukrotna finalistka Artysta Roku magazynu Make-up Trendy, szkoleniowiec i wykładowca w szkołach makijażu. Na co dzień prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe w swoim studio w Sosnowcu, oraz szkolenia dla szkół w Polsce min PRO Make Up Academy, Pro Academy School of Makeup, Makeupownia Marzeny Tarasiewicz, Artystyczna Alternatywa i wiele innych. Od 14 lat wykonuje makijaże dla osób prywatnych, oraz sesji zdjęciowych., obecnie z powodzeniem zajmuje się głównie szkoleniami dla wizażystów, chcących udoskonalić swoje umiejętności i poznać techniki makijażu, jakimi pracuje Ewelina. Na swoim koncie ma kilkanaście publikacji w magazynach branży beauty min. Emakeupownia, Makeup Trendy. Jury Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu podczas targów Beauty Forum. Prywatnie mama trzech synów.

Kasia Sujka

Absolwentka Francuskiej Akademii Makijażu i Charakteryzacji. Doświadczenie zdobywa od wielu lat czynnie biorąc udział w sesjach zdjęciowych czy przy produkcji TV. Z powodzeniem dba o wizerunek polskich gwiazd. Wykładowca makijażu z 9-letnim stażem. Jest cenionym recenzentem w dziedzinie urody. Jej wskazówki i porady, wiele razy zdobiły strony kobiecej prasy. Można ją oglądać w roli eksperta w programach o metamorfozach. Perfekcjonistka, dba o każdy szczegół, co pozwala jej czerpać radość i satysfakcję z pracy. Uważa, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego obiecuje sobie nigdy nie popaść w rutynę.”

Marta Iwańska Doktor Makeup

Trener wizażu z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.
Jej wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło dotknąć każdej płaszczyzny w zawodzie wizażysty.
Prowadzi warsztaty i pokazy makijażu dla wizażystów, firm i klientek prywatnych
Pracuje przy kampaniach i sesjach zdjęciowych, maluje prywatne klientki, kreuje makijaże dla gwiazd Polskiej sceny show-biznesu.
Udziela się w prasie i telewizji gdzie daje kobietom wskazówki dotyczące Makeupu
Swoje doświadczenie przełożyła na stworzenie z marka Clare Blanc autorskiej kolekcji kosmetyków. Marta ma makijażowe ADHD i ciągle jej mało.

Anna Gajda

Znana jako MERRYSYNTH. Z zawodu animatorka 2D, na co dzień tatuatorka, a od niedawna pasjonatka makijażu. Pierwszy makijaż artystyczny zrobiła przy okazji zgłoszenia do zeszłorocznej edycji Face Awards Polska. Doszła do finału, a rok później wygrała kolejną edycję. Jednym z jej głównych celów życiowych jest nieustanne produkowanie pięknych obrazów – nieważne, czy przy pomocy płótna i farb, ludzkiej skóry i tuszu, czy własnej twarzy i kosmetyków kolorowych. Liczy się radość tworzenia! 

Ilona Szalak i Ewelina Wadowska

Założycielki portalu MUA.pl, którego zadaniem jest zrzeszanie, inspirowanie i edukowanie wizażystek z całej Polski, tak aby prężnie działały i zarabiały coraz większe pieniądze.

Twórczynie pierwszej w Polsce konferencji biznesowej dla branży wizażowej MAKEUP BUSINESS, która pokazała między innym jakie są możliwości zarobkowe, jakie trzeba mieć predyspozycje do wykonywania zawodu, czy i jakie założeni powinna mieć osoba chcąca prowadzić własny biznes. Konferencja położył mocny nacisk na  istotność prowadzenia social mediów- na których dziewczyny bazują. Wiedzą  w jaki sposób je prowadzić  żeby były dodatkową a czasami nawet główną reklamą naszego biznesu. Dokładnie wiedzą  w jaki sposób  rozwinąć media społecznościowe, żeby były dodatkowym  źródłem dochodu- czego uczą na swoich szkoleniach.

Wizjonerki. Widzą w każdym potencjał do prowadzenia świetnie prosperującego biznesu.

W mentoringu cechuje je indywidualne podejście do klienta. Dokładnie wiedzą na czym trzeba pracować, żeby zaistnieć  w sieci i odnieść sukces w dzisiejszych czasach. Indywidualne podejście do klienta

Ich misja to łączenie, wspieranie, inspirowanie innych. Uświadamianie jak zacząć zarabiać, bądź jak zarabiać jeszcze więcej.

Tomasz Kozak

makijażysta;  szkoleniowiec; obecnie Education Manager w firmie Baltic Company zajmującej się dystrybucją kosmetyków marek takich  jak m.in ArtDeco, Laura Mercier, Murad czy też Pupa Milano. Sztuki makijażu uczył się m.in. w Nowym Jorku, Paryżu, Los Angeles i Londynie. Pracowałna pokazach Gosi Baczyńskiej, Mariusza Przybylskiego czy też duetu Paprocki&Brzozowski. Współpracuje z licznymi prestiżowymi magazynami. Uważa, że makijaż powinien być przyjemnością, a nie obowiązkiem. W pracy ceni sobie kreatywność.

Vanessa Wilczewska – beautyvtricks

Instagramerka, YouTuberka, studentka Kosmetologi, wizażystka.
Pełna energii i motywacji do działania. Dzięki licznym występom tanecznym od najmłodszych lat, przed kamerą czuje się bardzo swobodnie. Regularnie tworzy treści internetowe, które możemy śledzić na jej profilach. Zeszłoroczna finalistka Top 20 , konkursu  FACE AWORDS -NYX Professional Makeup.

W pełni realizuje się przy projektach mnakijażowych, współpracując z najsławniejszymi markami z całego świata.

Amelia Szczepaniak

Jej pasją od zawsze był rysunek, kreatywną duszę przełożyła z płótna na twarz
Instagramerka, która wie w jaki sposób pobudzić swoich obserwatorów do aktywności. Doceniają to znane marki kosmetyczne, które chętnie nawiązują z nią współpracę. W przeciągu niespełna dwóch lat zgromadziła na swoim koncie instagramowym ponad 50K followersów. Szybko się uczy i nie lubi ograniczeń. Uważa, że makijaż jest sztuką, która najbardziej wyraża ją jako osobę.

Marta Gąska

jest jedną z najlepszych makijażystek w Polsce . Na swoim koncie ma współpracę z największymi gwiazdami kina i estrady min :Edytą Górniak , Justyną Steczkowską , Małgorzatą Sochą , Ewą Farna . Tworzy makijaże przy największych Show Tv : „ Taniec z Gwiazdami” , „The Voice Of Poland” , „X factor”, „The World of Dance”. Występuje w roli eksperta od makijażu w licznych programach TV takich jak : „Sablewskiej Sposób Na Modę” TVN STYLE , „Pojedynek na modę” TVN STYLE , „Pytanie na Śniadanie TVP 2”. W Dzień Dobry TVN prowadzi własny cykl makijażowy „MALUJ SIĘ KTO MOŻE” . Od 8 lat , z ogromnym powodzeniem , prowadzi własną szkołę makijażu , gdzie rokrocznie szkoli kilkadziesiąt osób . MARTA GĄSKA MAKEUP SCHOOL bierze udział w największych modowych i kulturalnych wydarzeniach takich jak „42 FESTIWAL FILMÓW FABULARNYCH W GDYNI” , „KRAKÓW FASHION SQUARE” , „WARSAW FASHION STREET” oraz tworzy zespoły makijażystów przy programach TV takich jak „Take me out” Polsat , „Milionerzy” TVN , „World of Dance” Polsat i wiele innych .